Apaszka z jedwabiem w brązowe wzory
Kod produktu:
16-168-0001-A1
49,99 zł
Kup za 44.99 zł z rabatem za zapis do newslettera
  -
  • Płatność przy odbiorze
  • Zamów do 16:00, wysyłka tego samego dnia
  • Koszt dostawy od 5,99 zł
Rozmiar :
Wybierz rozmiar:
UNI.
Ilość:
Przewidywana dostawa jutro - kup do 16:00

Bezpieczne zakupy w MDR24 - Sprawdź szczegóły

Add to wishlist

Tabela rozmiarów

RozmiarWymiary
Uniwersalny długość70 cm, szerokość70 cm
Opis produktu

Apaszka w medalionowy wzór w odcieniach brązu — elegancka chustka z wiskozy i jedwabiu

Kwadratowa apaszka na kremowym tle pokryta wzorem z motywem roślinnym, który ożywia każdą stylizację. Gładka obramowanie dookoła podkreśla elegancki charakter i nadaje całości dopracowanego wyglądu. Uszyta z miękkiej mieszanki wiskozy i jedwabiu, tkanina jest cienka i subtelnie lejąca, co sprawia, że materiał pięknie układa się w każdej formie — zawiązana na szyi, przewiązana przez torbę lub wpleciona we włosy.

Oryginalny wzór sprawia, że świetnie dopełni niejedną stylizację. Zawiązana pod szyją w stylizacji z ramoneską dodaje całości charakteru i przełamuje surowość fasonu. Równie dobrze prezentuje się w zestawieniu z sukienką plus size, tworząc kobiecą i dopracowaną kompozycję na wyjście.

To jeden z tych dodatków, który zmienia stylizację w ciągu kilku sekund. Mieszanka wiskozy i jedwabiu sprawia, że materiał pięknie się układa i zawsze wygląda elegancko. To również świetny pomysł na prezent — elegancka, uniwersalna i starannie wykonana, ucieszy każdą kobietę, która ceni piękne detale w codziennej garderobie.

  • Materiał: nieelastyczny, cieńszy.
  • Skład: wiskoza 80%, jedwab 20%.
Pielęgnacja
test
test
test
test


Podmiot odpowiedzialny za produkt w UE