Wiosna zbliża się małymi kroczkami, dyskretnie, ale stanowczo. Odkopałyście już swoją garderobę spod swetrów, czy nadal siedzicie cieplutko pod zaspą z wełny? Jeśli tak to czas najwyższy na porządki! Słodkie, a zarazem bardzo kobiece i urocze pastelowe kolory z pewnością pokażą się za chwilę na ulicach miast. Każda z nas – odważna i ta stonowana będzie mogła założyć to, co w pełni odda jej gust. Na ciepłe dni idealnie sprawdzą się np: chłodna mięta, soczysta cytryna czy zimny błękit zwany też baby blue. Co tym razem chciałam pokazać Wam ja?
Pastelowa sukienka w dużym rozmiarze odpowiedzią na wiosenno-letnie uroczystości
Co roku w sezonie wiosna – lato pastele o sobie przypominają. Są idealne na upalne temperatury, bo ich jasne odcienie nie przyciągają słońca tak mocno, jak czerń. Poza tym kojarzą się z zimnymi sorbetowymi lodami. Kto się oprze jasnym barwom, kiedy temperatury osiągają swoje maksimum? Pastele mają także tę zaletę, że łatwo je ze sobą zestawić i tworzyć z nimi stylizacje. Stąd właśnie wybór padł na sukienkę w kolorze pastelowego różu.
Uważam, że tego typu sukienka będzie doskonałą propozycją na wszelkiego rodzaju imprezy wiosenno – letnie. Masz przed sobą komunie? Chrzciny? A może wesele? Jeżeli na chociaż jedno z moich pytań odpowiedziałaś pozytywnie – ta pastelowa sukienka w dużym rozmiarze będzie dla Ciebie. Jeżeli jednak odpowiedziałaś negatywnie – nic nie stoi na przeszkodzie kupić sobie jasną sukieneczkę, może jednak jakaś niespodziewana okazja do ubrania jej się pojawi? Będziesz wtedy gotowa!
Krótka charakterystyka
Sukienka składa się z dwóch części, wewnętrzna część to sukienka „tuba”, uszyta z mięsistego, lekkiego i przyjemnego materiału, a wierzchnia część to lekka koronka. Części sukienki nie są ze sobą połączone i w trakcie przyjęcia możemy wierzchnia warstwę zdjąć. Dekolt jest okrągły, rękawki krótkie. Na koronce mamy piękny, kwiatowy wzór. Sukienka występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Do tak jasnej i delikatnej sukienki dobrałam również jasne, cieliste buty oraz biżuterię w delikatnym różu.
0 komentarzy