Egzotyczna propozycja – sukienka w kwiaty
Sukienkę w tropikalne czerwone kwiaty, która jest dostępna w sklepie internetowym Modne Duże Rozmiary, stworzono do tego, aby dodawać lekkości i świeżości ! Chyba żadnej Pani w rozmiarze plus size nie trzeba tłumaczyć, iż wybór sukienki, która nie przytłoczy sylwetki jest bardzo istotny i ważny dla każdej z nas. Ta sukienka ma dwie ogromne zalety, dzięki którym świetnie się do tego nadaje.
Zastosowanie barw celem optycznego wyszczuplenia
Podstawą jest kolor. To pierwsza i bardzo istotna zaleta tej sukienki. Bardzo witalny wręcz ożywiający, wiosenna tonacja, która pasuje zarówno brunetce jak i blondynce.
Wielokolorowe sukienki od dawien dawna stanowią doskonałą propozycję dla Pań plus size. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Odpowiednie dobranie barw, ich zastosowanie i połączenie potrafi czynić cuda w postaci optycznego wyszczuplenia. Jeżeli Twoim atutem jest ładna talia, to dwukolorowa sukienka może ją dobrze podkreślić. Do tego tym razem postawiłam na czarne buty, by żadna inna barwa nie rozproszyła tego efektu.
Zjawiskowa sukienka w kwiaty została uszyta z materiałów o bardzo wysokiej jakości, które są miękkie i delikatne w dotyku. Drugi ważny aspekt i zaleta tej sukienki to fakt, że składa się z dwóch niezszytych ze sobą warstw: dzianinowej i szyfonowej. Dla wszystkich kobiet o nieco większych rozmiarach zaleca się warstwowe sukienki, które sprytnie maskują wszystkie niedoskonałości sylwetki np. większy brzuch, biodra, czy nawet obfity biust.
Sukienka w kwiaty – charakterystyka
Część wierzchnia tej sukienki nie jest elastyczna. Wykończono ją okrągłym dekoltem i krótkimi rękawkami. Nie posiada poduszek na ramionach, ani żadnych zapięć – zakładana jest przez głowę.
Materiał wierzchni (szyfonowy) ozdobiono pięknym wzorem w tropikalne kwiaty. Całość zachowano w odcieniach: czerwieni, pomarańczy, jasnego różu, kremu, zieleni oraz miodu. Część wewnętrzna nie posiada rękawków, poduszek na ramionach, podszewki, ani żadnych zapięć. Wykonana jest z elastycznej, przyjemnej dla ciała, dzianiny w czarnym kolorze. Jej dół ozdobiono dwiema szyfonowymi wstawkami w czerwonym i czarnym kolorze. Sukienka jest idealną propozycją dla puszystych Pań, które szukają kreacji na większe wyjścia.
Asymetryczność
Warto postawić na kreacje, w których zastosowano delikatne zabiegi wyszczuplające. Sprzymierzeńcem każdej puszystej kobiety jest asymetria, która świetnie maskuje mankamenty sylwetki i odwraca od nich uwagę. Nie bój się sukienek o zróżnicowanej długości, z elementami dłuższymi czy krótszymi. Postaw na asymetryczne warstwy czy narzutki. Te zabiegi mają na celu zapewnienie Ci swobody oraz sprytne odwrócenie uwagi od wszelkich niedoskonałości figury. Mojemu Partnerowi bardzo spodobała się ta kreacja – uznał, że wyglądam w niej zmysłowo. Sukienkę polecam wszystkim kobietom, które chcą oczarować swoje drugie połówki np. na randce.
0 komentarzy