




-
Dostawa już od 5,95 zł
-
30 dni na zwrot towaru
-
Darmowa dostawa od 249 zł
-
Ekspresowa wymiana
-
Płatność przy odbiorze
-
Szybka wysyłka w 24h
Ta granatowa suknia z koronką i szalem, jest interesującą propozycją na wesela. Dzięki swojemu krojowi dopasuje się ładnie do sylwetki. Dodatkowej atrakcyjności dodaje jej, dodany do zestawu, długi, szyfonowy szal.
Sukienka została uszyta z koronki i miłej w dotyku tkaniny, która jest lekko elastyczna dlatego bardzo prosimy o zwrócenie na to uwagi podczas dobierania rozmiaru sukienki. Sukienka u góry wykończona jest okrągłym dekoltem i nie posiada rękawów. Dla wygody noszenia umieszczono na jej lewym boku suwak umożliwiający jej swobodne zakładanie. Sukienka nie posiada poduszek na ramionach ani podszewki.
Uwaga: materiał jest lekko elastyczny, dlatego bardzo prosimy o zwrócenie na to uwagi, podczas dobierania rozmiaru sukienki.
Produkt polski
Materiał: 68% poliester, 30% wiskoza, 2% elastan
- Kolor Granatowy
- Długość Midi
- Dł. rękawa Krótki rękaw
- Okazja Na uroczystość
- Fason Rozkloszowana
- Materiał Poliester
- Wzór dominujący Bez wzoru
- Dekolt (sukienki, tuniki, bluzki, piżamy, koszule nocne) Okrągły
- Cechy dodatkowe (sukienki) Brak
- Fason (sukienki) Rozkloszowana
- Zapięcie Zamek
- Styl Klasyczna
Tabela rozmiarów

531 149 531 (codziennie w godz. 9:00 - 21:00).