Tuniki skórkowe Jest 25 produktów.

Rozmiar
42
44
46
48
50
52
54
56
58
Zamknij
Kolor
Bordowy
Brązowy
Chabrowy
Czarny
Fioletowy
Granatowy
Pomarańczowy
Turkusowy
Zamknij
Dł. rękawa
Długi rękaw
Rękaw 3/4
Zamknij
Okazja
Na co dzień
Na imprezę
Zamknij
Sylwetka
Duże biodra
Duży biust
Zamknij
Fason
Rozkloszowana
Zamknij
Pokaż wszystko

Pokazuje 1 - 25 z 25 produktów
 • Ciemnooliwkowa, elegancka tunika uszyta z cienkiego, lekko elastycznego materiału imitującego skórę. Dekolt ozdobiony okrągłymi wycięciami oraz sznureczkiem. Asymetryczny krój przedłużony i wycięty z jednej strony. Świetnie prezentuje się z legginsami oraz wąskimi spódnicami. Doskonała na specjalne okazje. Rękaw 3/4.  Tabela Rozmiarów Materiał: 90%...

  159,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna i oryginalna krótka sukienka. Ciekawego charakteru nadaje jej połączenie elastycznego materiału wraz z skórkowymi wstawkami. Dodatkową ozdobą jest srebrny suwak, który można zasuwać, regulując jednocześnie głębokość dekoltu. Doskonała do pracy. Rękaw 3/4.  Tabela Rozmiarów Materiał: 96% poliester, 4% elastan

  199,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna i oryginalna krótka sukienka. Ciekawego charakteru nadaje jej połączenie elastycznego materiału wraz z skórkowymi wstawkami. Dodatkową ozdobą jest srebrny suwak, który można zasuwać, regulując jednocześnie głębokość dekoltu. Doskonała do pracy. Rękaw 3/4.  Tabela Rozmiarów Materiał: 96% poliester, 4% elastan Można prać w pralce oraz prasować...

  199,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna kobaltowa długa tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Dłuższa po bokach. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Idealna propozycja na wyższe sylwetki. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna brązowa długa tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Dłuższa po bokach. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Idealna propozycja na wyższe sylwetki. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Czarna, elegancka tunika uszyta z elastycznego materiału imitującego skórę. Dekolt ozdobiony wycięciami w kształcie łez. Świetnie prezentuje się z legginsami oraz wąskimi spódnicami. Doskonała na specjalne okazje. Długi rękaw. Tabela Rozmiarów Materiał: 50% poliester, 45% wiskoza, 5% elastan

  139,95 zł
 • Czarna, elegancka tunika uszyta z cienkiego, lekko elastycznego materiału imitującego skórę. Dekolt ozdobiony okrągłymi wycięciami oraz sznureczkiem. Asymetryczny krój przedłużony i wycięty z jednej strony. Świetnie prezentuje się z legginsami oraz wąskimi spódnicami. Doskonała na specjalne okazje. Rękaw 3/4.  Tabela Rozmiarów Materiał: 90% poliester,...

  159,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Skórkowa tunika w czarnym kolorze uszyta z lekkiego materiału imitującego skórę. Model idealny dla Pań z szerszymi biodrami Świetnie prezentuje się z legginsami oraz wąskimi spodniami. Doskonała do pracy jak i na specjalne okazje. Rękaw 3/4.  Tabela Rozmiarów Materiał: 96% poliester, 4% elastan

  159,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna tunika, w kolorze brązowym, wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Na rękawach ozdobne kokardki. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

    Modna fioletowa długa tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Dłuższa po bokach. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Idealna propozycja na wyższe sylwetki. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna, długa tunika skórkowa w kolorze czarnym. Wykrój idealnie pasuje na sylwetki o większym biuście. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Doskonała na wieczorne wyjścia. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% wiskoza, 5% elastan

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna tunika, w kolorze wiśniowym, wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Na rękawach ozdobne kokardki. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna tunika, w kolorze miedzianym, wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Na rękawach ozdobne kokardki. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna tunika, w kolorze ciemno niebieskim, wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Na rękawach ozdobne kokardki. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna tunika, w kolorze turkusowym, wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Na rękawach ozdobne kokardki. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modelka ma 169 cm wzrostu i nosi rozmiar 48/50. Modna tunika, w kolorze butelkowej zieleni, wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Na rękawach ozdobne kokardki. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna granatowa tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Na rękawach ozdobne kokardki. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modelka ma 172 cm wzrostu i nosi rozmiar 50/52. Modna fioletowa tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Na rękawach ozdobne kokardki. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modelka ma 170 cm wzrostu i nosi rozmiar 46/48. Modna turkusowa długa tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Dłuższa po bokach. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Idealna propozycja na wyższe sylwetki. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej...

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna ciemno czerwona długa tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Dłuższa po bokach. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Idealna propozycja na wyższe sylwetki. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna beżowa tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Na rękawach ozdobne kokardki. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Asymetryczna czarna tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Długi rękaw. Przyjemna, miękka w dotyku. Świetnie pasuje do legginsów. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  139,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna czarna długa tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Dłuższa na środku. Rękaw 3/4 . Przyjemna, miękka w dotyku. Idealna propozycja na wiele okazji. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna czarna długa tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Dłuższa po bokach. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Idealna propozycja na wyższe sylwetki. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
 • Dostępne rozmiary:

  Modna czarna tunika wykonana z fantastycznie opinającego się na sylwetce materiału imitującego skórę. Na rękawach ozdobne kokardki. Rękaw 3/4. Przyjemna, miękka w dotyku. Tabela Rozmiarów Materiał: 95% poliester, 5% elastan Można prać w pralce oraz prasować na lewej stronie.

  149,95 zł
Pokazuje 1 - 25 z 25 produktów