Dostawa zakupów

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty zostały dostarczone jak najszybciej. Wszystkie wystawione i dostępne w naszym sklepie  produkty znajdują się w magazynie.

Koszty dostawy przy zapłacie systemem Przelewy24.pl, PayPal lub przelewem tradycyjnym:

* Przesyłka kurierska - 5,95 zł (bez względu na ilość zamówionych produktów)
* Poczta Polska priorytetowa - 9,95 zł (bez względu na ilość zamówionych produktów)

Koszty przesyłek przy odbiorze ZA POBRANIEM:

 * Przesyłka kurierska - 9,95 zł (bez względu na ilość zamówionych produktów)
 *
Poczta Polska priorytetowa - 12,95 zł (bez względu na ilość zamówionych produktów)

dostawa24.jpg

Przesyłki za pobraniem są wysyłane tego samego dnia jeżeli zamówienie złożone jest do godziny 16-tej. Wszystkie zamówienia złożone po tej godzinie są wysyłane następnego dnia.

Realizacja dostawy następuje zazwyczaj w ciągu 24 godzin w przypadku wybrania przesyłki kurierskiej oraz w ciągu 2-3 dni dla przesyłek pocztowych. W e-mailu potwierdzającym wysyłkę otrzymają Państwo dane umożliwiające śledzenie paczki w internecie.

Darmowa dostawa obejmuje wszystkie produkty i jest automatycznie obniżana do 0 zł w koszyku po przekroczeniu wartości 249 zł całego zamówienia. Darmowa dostawa dotyczy przesyłek pocztowych i kurierskich.

darmowa_dostawa.jpg

Koszt dostawy zawiera opłaty związane z przygotowaniem i opakowaniem paczek oraz samym kosztem wysyłki. Koszt przygotowania przesyłki jest stały. Natomiast koszty wysyłki mogą się różnić w zależności od zamawianych ilości produktów.

Dostawa zakupów za granicę

Nasz sklep oferuje także wysyłki za granicę do wybranych krajów, które dostarczane są przez firmę kurierską GLS w terminie od 3 do 5 dni od daty nadania paczki. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji po wpłynięciu należności na konto. 

W przypadku zwrotu lub wymiany zakupionej w naszym sklepie odzieży postaramy się,aby procedura przebiegła  jak najszybciej i bez problemów.  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z regulaminem reklamacji i zwrotów dostępnym w zakładce „ZWROTY””.