Płatność za zakupy

Oferujemy wiele możliwości zapłaty za kupione w naszym sklepie towary.

Płatność kartą płatniczą lub kartą kredytową

Aby zapłacić kartą płatniczą lub kartą kredytową należy wybrać jako metodę płatności system płatności Przelewy24. Nastąpi przekierowanie na stronę płatności. Należy odnaleźć płatność kartą i postępować według wskazówek.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.Płatność szybkim przelewem z konta bankowego

Jeżeli zależy ci na szybkiej wysyłce wybierz sposób zapłaty szybkim przelewem. Za pośrednictwem systemu Przelewy24 wpłacone pieniądze za zakupy natychmiast znajdą się na naszym koncie. Oznacza to, że momentalnie zaczniemy przygotowywać przesyłkę. Jeżeli w dni robocze zapłacisz do godziny 16:00 to wyślemy paczkę jeszcze tego samego dnia. Po wybraniu Przelewy24 jako formy zapłaty należy odnaleźć swój bank i zrobić przelew. Dane do przelewu będą już wypełnione.

 

Płatność przelewem tradycyjnym

Wybierz tę opcję, jeżeli chcesz wysłać pieniądze przekazem pocztowym na nasze konto lub Twój bank nie znajduje się na liście banków obsługiwanych przez system Przelewy24.

Wpłata przelewem tradycyjnym może potrwać dłużej. Tym samym wysyłka kupionych produktów może nie być tak szybka jak przy płatności kartą lub przelewem za pośrednictwem systemu Przelewy24.

Aby dokonać wpłaty na nasze konto wyślij przelew na poniższy numer konta bankowego podając w tytule numer zamówienia.

PASTAN Paweł Fabisiak
Lazurowa 4 / 144
01-315 Warszawa

ING: 47 1050 1038 1000 0091 1714 0278

Płatność przy odbiorze

Możesz dokonać zakupów w naszym sklepie internetowym ModneDuzeRozmiary.pl, a następnie odebrać ubrania w naszym magazynie w Warszawie na ulicy Waliców 13. Kliknij, żeby zobaczyć gdzie jest nasz sklep.

Możesz wybrać również płatność za pobraniem z dostawą kurierską. Jest to bardzo wygodne i niedrogie rozwiązanie - 9,95 zł!

Płatność na raty (zakupy powyżej 300 zł)

Jeżeli potrzebujesz wielu nowych ubrań i martwisz się o wielkość wydatków to z pewnością ucieszy cię fakt, że mamy w ofercie sprzedaż na raty. W 30 minut otrzymasz potwierdzenie zdolności kredytowej, zamówienie zostanie potwierdzone, a paczka z nowymi rzeczami będzie u Ciebie następnego dnia. Bez wydawania nawet złotówki pierwszego dnia.

Wysokość raty oraz całkowita kwota do spłaty pojawi się po przejściu na stronę banku. Można wybrać ilość rat.

 

Aby skorzystać z oferty ratalnej:

  1. Jako metodę płatności w koszyku wybierz - Przelewy24
  2. Następnie wybierz pierwszą pozycję - Alior raty lub mBank raty

  1. Na kolejnej stronie można wybrać okres na jaki wybieramy raty. Możesz wybrać raty rozłożone nawet na 3 lata.
  2. Na koniec połącz się z bankiem w celu weryfikacji zdolności kredytowej.