Codzienne aktywności

Zestaw z chabrową sukienką maxi i kurtką z eko skóry

To niezawodny zestaw, który można nosić na dwa sposoby. Gładka sukienka bez rękawów to uniwersalna baza na wiele okazji. Kurtka z eko skóry w kontrastowym kolorze ochroni przed wieczornym chłodem i osłoni problematyczne partie w okolicach ramion.
Zestaw z tuniką fale oceanu

Zestaw z  tuniką i dopasowanymi spodniami. Tunika posiada dekolt V oraz asymetryczne cięcie, dzięki czemu wysmukli sylwetkę. Stylizacja wygodna na codzienne aktywności. 
Zestaw z bawełnianą bluzą

Zestaw z lekką bawełnianą bluzą. Komfortowa stylizacja na nieformalne wyjścia. 
Zestaw z prostą sukienką w kwiaty

Zestaw na codzienne, niezobowiązujące wyjście. Letni wzór kwiatowy przyciąga uwagę a narzutka w malinowym kolorze ożywia stylizację. Narzutka bardzo ładnie tuszuje szersze biodra. 
Zestaw z legginsami w kolorze ciemnego jeansu i asymetryczną tuniką

Zestaw z legginsami w kolorze ciemnego jeansu i asymetryczną tuniką Zestaw z wiskozowymi legginsami w kolorze ciemnego jeansu i asymetryczną tuniką. Wiskozowa narzutka ochroni przed chłodem wiosennych wieczorów. Proponowana stylizacja idealnie sprawdzi się w sezonie wiosna/ lato. Tworzy komfortową stylizację na co dzień. 
Zestaw z legginsami w kolorze jasnego jeansu i asymetryczną tuniką

Zestaw z legginsami w kolorze jasnego jeansu i asymetryczną tuniką Zestaw z wiskozowymi legginsami w kolorze jasnego jeansu i asymetryczną tuniką. Kurtka z ekoskóry narzucona na ramiona ochroni przed chłodem wiosennych wieczorów. Proponowana stylizacja idealnie sprawdzi się w sezonie wiosna/ lato. Tworzy komfortową stylizację na co dzień. 
Zestaw z granatowymi legginsami i pasiastą bluzką

Zestaw z granatowymi legginsami i pasiastą bluzką Zestaw z granatowymi, wiskozowymi legginsami i bluzką w marynarskim stylu. Wiskozowa narzutka ochroni przed chłodem wiosennych wieczorów. Proponowana stylizacja idealnie sprawdzi się w sezonie wiosna/ lato. Tworzy komfortową stylizację na co dzień. 
Zestaw z białymi legginsami i polarową bluzą

Zestaw z białymi legginsami i polarową bluzą Zestaw z białymi, wiskozowymi legginsami i bluzką w marynarskim stylu. Polarowa bluza narzucona na ramiona ochroni przed chłodem wiosennych wieczorów. Proponowana stylizacja idealnie sprawdzi się w sezonie wiosna/ lato. Tworzy komfortową stylizację na co dzień. 
Zestaw z białymi legginsami i pasiastą bluzką

Zestaw z białymi legginsami i pasiastą bluzką Zestaw z białymi, wiskozowymi legginsami i pasiastą koszulką w marynarskim stylu. Wiskozowa narzutka ochroni przed chłodem wiosennych wieczorów. Proponowana stylizacja idealnie sprawdzi się w sezonie wiosna/ lato. Tworzy komfortową stylizację na co dzień. 
Zestaw z czarnymi legginsami i kolorową bluzką

Zestaw z czarnymi legginsami i kolorową bluzką Zestaw z czarnymi, wiskozowymi legginsami i dłuższą bluzką w kolorowe kwiaty. Wiskozowa narzutka z kapturem ochroni przed chłodem wiosennych wieczorów. Proponowana stylizacja idealnie sprawdzi się w sezonie wiosna/ lato. Tworzy komfortową stylizację na co dzień. 
Zestaw z granatowymi legginsami