Pomarańczowa sukienka z broszką
Kod produktu:
07-076-0176-66
359,99 zł
Kup za 323.99 zł z rabatem za zapis do newslettera
  -
  • Płatność przy odbiorze
  • Zamów do 16:00, wysyłka tego samego dnia
  • Koszt dostawy od 5,99 zł
Rozmiar :
Wybierz rozmiar:
48/50
Ilość:
Przewidywana dostawa jutro - kup do 16:00

Bezpieczne zakupy w MDR24 - Sprawdź szczegóły

Add to wishlist

Tabela rozmiarów

RozmiarWymiary
48/50 obwód w biuście118 cm, obwód w biodrach206 cm, długość119 cm, długość rękawa22 cm, biceps48 cm
52/54 obwód w biuście124 cm, obwód w biodrach220 cm, długość119 cm, długość rękawa23 cm, biceps48 cm
56/58 obwód w biuście134 cm, obwód w biodrach238 cm, długość121 cm, długość rękawa23 cm, biceps52 cm
60/62 obwód w biuście144 cm, obwód w biodrach250 cm, długość122 cm, długość rękawa27 cm, biceps56 cm
Opis produktu

Szyfonowa pomarańczowa sukienka z broszką w dużych rozmiarach

Kobieca i zwiewna sukienka plus size w długości midi z motylkowymi, krótkimi rękawami. Posiada okrągły dekolt ozdobiony odpinaną, metalową broszką w kształcie kwiatka z perłą. Z tyłu znajduje się pionowe wycięcie i kryty suwak. Wykonana z miękkiego, lekkiego szyfonu, który w połączeniu z bardzo rozkloszowanym krojem sprawia, że sylwetka nabiera lekkości. Góra sukienki jest dopasowana, a zaszewki pionowe ładnie podkreślają kobiecą figurę.

Sukienka idealnie sprawdzi się w zestawie z elegancką narzutką lub gładkim żakietem

To elegancka i bardzo kobieca propozycja, która doskonale sprawdzi się na rodzinnych uroczystościach, przyjęciach czy ważnych spotkaniach. Zwiewny materiał i subtelne detale nadają stylizacji klasy, a jednocześnie zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. To sukienka, w której poczujesz się swobodnie, stylowo i wyjątkowo.

  • Materiał (szyfon): nieelastyczny, cienkiej grubości.
  • Materiał (podszewka): elastyczny, średniej grubości.
  • Dekolt okrągły.
  • Krótkie rękawy.
  • Zapinana na suwak.
  • Posiada podszewkę i broszkę.
  • Nie posiada poduszek na ramionach ani kieszeni.
  • Produkt polski.
  • Skład: 95% poliester, 5% elastan.

Modelka nosi rozmiar 52/54 i ma 170 cm wzrostu.

Uwaga: materiał wierzchni jest nieelastyczny, a podszewka jest elastyczna – rozciąga się +/- 4 cm, dlatego bardzo prosimy o zwrócenie na to uwagi podczas dobierania rozmiaru.

Uwaga: obwód bioder dotyczy największego rozłożenia materiału! Sukienka jest bardzo rozkloszowana, dlatego mocno układa się falami.

Pielęgnacja
test
test
test
test
test
test


Podmiot odpowiedzialny za produkt w UE