Ładowanie

Dostawa zakupów

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty zostały dostarczone jak najszybciej. Wszystkie wystawione i dostępne w naszym sklepie  produkty znajdują się w magazynie.

Koszty dostawy przy zapłacie za pośrednictwem BLIK, imoje, Twisto lub przelewem tradycyjnym:

Przesyłka kurierem GLS do Punktu Odbioru - 0,00 zł

Przesyłka kurierska GLS - 9,99 zł

Dostawa do Paczkomatu - 13,99 zł

Koszty przesyłek dla dostawy z płatnością przy odbiorze:

Przesyłka kurierska GLS - 12,99 zł

W dni robocze, przesyłki za pobraniem i opłacone szybkimi przelewami oraz BLIK do godziny 16:00 są wysyłane tego samego dnia. Wszystkie zamówienia złożone po tej godzinie są wysyłane następnego dnia roboczego.

Realizacja dostawy następuje zazwyczaj w ciągu 24 godzin. W e-mailu potwierdzającym wysyłkę otrzymają Państwo dane umożliwiające śledzenie paczki w internecie.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę wyślij do nas wiadomość na adres email kontakt@modneduzerozmiary.pl z informacją na jakie dane ma być wystawiona faktura.

Darmowa dostawa obejmuje wszystkie produkty i jest automatycznie obniżana do 0 zł w koszyku po przekroczeniu wartości 299 zł całego zamówienia. 

Koszt dostawy zawiera opłaty związane z przygotowaniem i opakowaniem paczek oraz samym kosztem wysyłki. Koszt przygotowania przesyłki jest stały. W wyjątkowych sytuacjach koszty wysyłki mogą się różnić w zależności od  ilości zamawianych produktów.

W przypadku zwrotu lub wymiany zakupionej w naszym sklepie odzieży postaramy się, aby procedura przebiegła  jak najszybciej i bez problemów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z regulaminem reklamacji i zwrotów dostępnym w zakładce „ZWROTY””.