Ładowanie

 Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Nasze ubrania są podzielone na rozmiary według wymiarów podanych w tabeli. Ponieważ każdy z naszych producentów stosuje różne oznaczenia na metkach, warto zwrócić uwagę na rzeczywiste wymiary podane w opisie każdego produktu.

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego rozmiaru dla siebie to napisz do nas kontakt@modneduzerozmiary.pl lub zadzwoń 531 149 531. Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

Poniżej prezentujemy sposoby mierzenia naszych produktów. Jeżeli nadal będziesz potrzebowała dodatkowych wymiarów lub informacji skontaktuj się z nami.

jak-mierzyc_modelka.jpg

Jak są mierzone nasze produkty

A - obwód w biuście jest mierzony od pachy do pachy, czyli od miejsca, gdzie rękaw łączy się z bluzką lub sukienką

B - obwód w talii mierzony jest w najwęższym miejscu. Modele zwężane w talii będą ten rozmiar miały mniejszy niż obwód w biuście. Modele rozszerzane ku dołowi będą szersze w talii niż w biuście.

C - obwód w biodrach jest mierzony w najszerszym miejscu bioder.

Nietypowe wymiary

Niektóre modele odzieży nie będą mieściły się w żadnej kategorii rozmiarowej. Na przykład obwód w biuście będzie znacznie mniejszy niż obwód bioder. Są to modele dopasowane dla Pań z większymi biodrami i mniejszym biustem. Mogą zdarzyć się również modele z takim samym wymiarem w biuście i w biodrach.

Takie nietypowe modele są oznaczone komentarzem w opisie produktu.

Porady jak mierzyć, żeby wybrać odpowiedni rozmiar

  1. Podane długości mierzone są na płasko, bez naciągania. Wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych +/- 2 cm w obwodzie.
  2. Najlepiej zmierz podobne ubranie z Twojej szafy i sprawdź z podanymi wymiarami w opisie produktu
  3. Modele zawierające elastan lub nylon będą dużo bardziej rozciągliwe i dopasowujące się do sylwetki
  4. Niektóre modele powinny być bardziej opięte na sylwetce, inne są zaprojektowane do swobodnego noszenia.
  5. Jeżeli Twoje wymiary są pomiędzy dwoma rozmiarami, lepiej wybrać rozmiar większy.

Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać na kontakt@modneduzerozmiary.pl lub zadzwonić 531 149 531. Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.