Ładowanie

Płatność BLIK

Najczęściej wybierana, szybka płatność. Pieniądze znajdą się natychmiast na naszym koncie. Oznacza to, że od razu zaczniemy przygotowywać przesyłkę. Jeżeli w dni robocze zapłacisz do godziny 16:00 to wyślemy paczkę jeszcze tego samego dnia. 

Płatność w ratach 5 x 0% PayU

Jeśli Twoje zakupy wynoszą od 100 do 1500 zł możesz skorzystać z 5 bezpłatnych rat 0% od PayU (RRSO: 0%). Wybierz z listy płatności Raty PayU 5 x0%, wypełnij formularz, decyzję kredytową otrzymasz już po chwili. Płatność za zamówienie trafi do nas od razu, a Ty zaczniesz spłacać wygodne raty dopiero po 30 dniach od daty zakupu.

Płatność szybkim przelewem z konta bankowego

Jeżeli zależy ci na szybkiej wysyłce wybierz sposób zapłaty szybkim przelewem. Za pośrednictwem systemu imoje wpłacone pieniądze za zakupy natychmiast znajdą się na naszym koncie. Oznacza to, że od razu zaczniemy przygotowywać przesyłkę. Jeżeli w dni robocze zapłacisz do godziny 16:00 to wyślemy paczkę jeszcze tego samego dnia. Po wybraniu Szybki przelew z Twojego banku, jako formy zapłaty, należy odnaleźć swój bank i zrobić przelew. Dane do przelewu będą już wypełnione.

Płatność kartą płatniczą lub kartą kredytową

Aby zapłacić kartą płatniczą lub kartą kredytową należy wybrać Karty płatnicze. Nastąpi przekierowanie na stronę płatności. Należy odnaleźć płatność kartą i postępować według wskazówek.

Operatorem kart płatniczych jest ING Bank Śląski Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Sokolskiej 34, 40-086 Katowice; wpisany do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym Katowice – Wschód Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000005459; kapitał zakładowy w kwocie 130 100 000 zł opłacony w całości, NIP 634-013-54-75.

Płatność zwykłym przelewem bankowym

Wybierz tę opcję, jeżeli chcesz wysłać pieniądze przekazem pocztowym na nasze konto lub Twój bank nie znajduje się na liście banków obsługiwanych przez Szybkie przelewy.

Wpłata przelewem tradycyjnym może potrwać dłużej. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane dopiero po wpłynięciu należności na konto obsługiwane przez sklep. 

Aby dokonać wpłaty na nasze konto wyślij przelew na poniższy numer konta bankowego podając w tytule numer zamówienia.

Na wpłatę czekamy 3 dni robocze. Po tym terminie zamówienie jest automatycznie anulowane.

Jeżeli potrzebują Państwo więcej czasu na opłacenie zamówienia, prosimy o poinformowanie nas o tym telefonicznie pod numerem 531 149 531 lub mailem na: kontakt@modneduzerozmiary.pl

PASTAN Paweł Fabisiak
Lazurowa 4 / 144
01-315 Warszawa
ING: 47 1050 1038 1000 0091 1714 0278

Płatność przy odbiorze

Możesz wybrać również płatność za pobraniem z dostawą kurierską i zapłacić za paczkę w momencie dostarczenia. Należność przekazujesz kurierowi. Jest to bardzo wygodne i niedrogie rozwiązanie.

Twisto - płatność za 30 dni

Jeżeli potrzebujesz wielu nowych ubrań i martwisz się o wielkość wydatków to z pewnością ucieszy cię fakt, że mamy w ofercie możliwość zakupu ubrań z odroczonym terminem płatności. Kup ubrania dzisiaj, a zapłacisz za nie nawet za 30 dni. Żeby skorzystać z oferty możesz zostać poproszona o podanie danych z dowodu osobistego.